15.12.2022

Через повномасштабне вторгнення росії бюджет не виконується як за дохідною, так і за видатковою частинами. Суттєво знизилися надходження від промислових підприємств та аграріїв – це наслідок зниження обсягів виробництва. Проте за рахунок минулорічних залишків коштів спеціального фонду, кредитів та грантів громада реалізовує ряд проєктів з модернізації критичної інфраструктури, у тому числі для роботи в умовах перебоїв електро- Продовжити читання “Бюджет громади та заліснення земель: у Корюківці відбулась 17 сесія міської ради 8 скликання”

Актуальна інформація! Пропозиції та зауваження

15.12.2022

У розділі сайту Корюківської міської ради «Регуляторна діяльність – проєкти регуляторних актів» знаходиться аналіз регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження щодо нього приймаються до 15 січня за адерсою:

вул. Бульварна, 6, м. Корюківка, Чернігівська обл., 15300, тел.: 2-13-79, e-mail: koryukivka.rada@gmail.com

Відділ економіки, транспорту, інвестицій та туризму