Новий автобус для міської школи №4

Приємною подією запам’ятається учням Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст..№4 сьогоднішній день – у школі з’явився новий автобус.

Почесну місію вручення ключів від автобуса виконав голова Чернігівської облдержадміністрації.

“Усі ці процеси значно покращать учбовий процес. Наша спільна мета – поліпшення якості освіти, а тому всі завдання будуть направлені саме для її реалізації”, – зазначив Валерій Куліч, звертаючись до педагогічного та учнівського колективів навчального закладу.

Значимість цієї події та всіх позитивних нововведень підкреслив народний депутат України Анатолій Євлахов, який подякував за співпрацю обласній та місцевій владі.

За вагомий внесок у розвиток освітянської галузі району висловив вдячність гостям директор школи Олег Гайовий. Він відмітив, що за минулий рік покращилось інформаційне забезпечення учбового процесу, а саме – з’явилось 2 комп’ютерні класи, також оновлюється спортивний інвентар, у перспективі – оновлення спортивного майданчика та майстерні для трудового навчання.

По завершенню урочистого заходу діти разом з гостями сфотографувались біля новенького автобуса.

За матеріалами
сектору інформаційної діяльності