Увага! Ускладнення погодних умов: будьте обережні на дорогах!

11.01.2019

За даними Укргідрометцентру цими вихідними прогнозується послаблення морозів і опади у вигляді снігу, на дорогах місцями ожеледиця.

Нагадуємо водіям про необхідність дотримання правил безпеки дорожнього руху на зимовій дорозі.

Також акцентуємо увагу водіїв на тому, що з понеділка відновлюється навчання в закладах освіти громади. Просимо бути вкрай обачними у зв’язку з тим, що на дорогах можуть бути діти. Продовжити читання “Увага! Ускладнення погодних умов: будьте обережні на дорогах!”

На засіданні виконкому планували роботу та прийняли ряд рішень

10.01.2019

На порядку денному першого в цьому році засідання виконавчого комітету було 15 питань, серед яких – організаційно-планові, щодо роботи комунальних підприємств, надання матеріальної допомоги та ін.

Зокрема, виконком затвердив План роботи на І півріччя та Календарний план заходів міської ради на рік. Рішенням виконкому затверджені штатні розписи дошкільних навчальних закладів та комунальних підприємств. Також, згідно з рішенням виконкому, визначені місця відбування покарань, видів громадських та суспільно-корисних оплачуваних робіт. Продовжити читання “На засіданні виконкому планували роботу та прийняли ряд рішень”