Корюківська молодь «полювала» на пластик

06.05.2019

За ініціативи ГО «Альтернатива» та за підтримки КП «Благоустрій» і Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради, 3 травня в місті відбулась екологічна акція по очищенню місцевості від пластикового сміття. До акції долучилася активна молодь, учні шкіл, громадські активісти. Для більшої зацікавленості до участі в акції, учасники були поділені на команди, які боролися за перемогу та цінний приз. Продовжити читання “Корюківська молодь «полювала» на пластик”

06.05.2019

7 і 8 травня – пізнавальний арт-урок «Квітка миру» та вечір-спогадів «Перегортає пам’ять сторінки» (Корюківська публічна бібліотека)

8 травня

9.00 – покладання квітів за участі керівництва району, міста і трудових колективів

19.00 – показ повнометражного документального фільму «Невидимий батальйон» (міський будинок культури) та спілкування з представницею жіночого ветеранського руху Валентиною Бессоновою.

Продовжити читання “Запрошуємо на заходи до Дня Пам’яті та примирення та 74-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні”