Чергове пленарне засідання розпочалося зі звіту про виконання міського бюджету за І півріччя, загальні доходи якого становлять 122,3 млн грн, видатки – 112 млн грн.

Основну частину доходів склали податки на доходи фізичних осіб, місцеві податки та офіційні трансферти. Найбільше видатків було здійснено на галузі освіти, соціального захисту та охорони здоров’я. Також значна частина фінансування забезпечена для галузей ЖКГ, економічної діяльності (зокрема, утримання та розвиток автомобільних доріг), культури та ін. Продовжити читання “Виконання міського бюджету, програма підтримки молоді та місцевий економічний розвиток: депутати міської ради прийняли ряд важливих рішень”