Корюківська лікарня поповнилася новим медичним обладнанням

18.08.2022

Завершилася реалізація спільного проекту Корюківської міської ради, Корюківської районної лікарні та Програми DOBRE, вартістю 3,1 млн. грн. Тепер лікарня має новий кабінет з сучасним обладнанням для проведення ендоскопічних обстежень, за яким працюватимуть досвідчені лікарі-хірурги Сергій Милейко та Віктор Бондаренко.

Висловлюємо щиру подяку за підтримку нашої громади американському народу,  Програмі ДОБРЕ, експертам програми та програмному спеціалісту Наталії Сафроновій.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) — це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією «Глобал Ком’юнітіз» (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програму спрямовано на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку територіальних громад, підвищення рівня залучення громадян до прийняття рішень і забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.