День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни у Корюківці

Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Війна, яка назавжди мала залишитися в історії XX століття і ніколи не мала повторитись.  Але, на жаль, повторюється. Зло, що, здавалося, в 1945 – ому було остаточно знищене, знову відродилось. Та ми зустрічаємо його не квітами, а кулями. А тому віримо, що боротьба наша стане перемогою.

Продовжити читання “День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни у Корюківці”

В Іванівській, Корюківській та Сосницькій громадах завершилася перша хвиля роздачі гуманітарної допомоги в рамках Програми дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR).

Продовжити читання “Засоби гігієни та побутової хімії від програми CLEAR для мешканців Корюківської громади”