Оголошення про підбір кандидата на заміщення вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради

Відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», Корюківська міська рада проводить підбір кандидата на посаду директора Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради (на період до заміщення вищезазначеної посади за

результатами конкурсу, але не більше як 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану).

Ми пропонуємо:

• цікаву та водночас важливу роботу з людьми і для людей;
  • можливості для навчання та професійного зростання;
  • дружній колектив справжніх професіоналів;
  • роботу в команді однієї з кращих громад України;

Основні вимоги:

• знання специфіки роботи центру та готовність швидко адаптуватися до нових викликів;
  • наявність розуміння щодо фінансово-економічної та адміністративно-господарської специфіки бюджетної установи;
  • уважність до деталей.

З основними напрямками діяльності можна ознайомитися в положенні про Центр за посиланням http://surl.li/mzwlj.

Заробітна плата директора Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради складається з:

– посадового окладу 9287,00 гривень на місяць;

– надбавки відповідно до Закону, зокрема за вислугу років (за наявності);

– матеріальна допомога на оздоровлення при виході в оплачувану щорічну основну відпустку.

Документи приймаються на е-mail: koryukivka.rada@gmail.com з 0.00 годин 15.11.2023 року до 16.00 години 28.11.2023 року або за адресою: Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 в робочі дні з 8.00 до 17.00.

Для участі претендент подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

– читабельні копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки та/або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

–  автобіографію та/або резюме;

–  мотиваційний лист, складений у довільній формі обсягом до 1 аркуша А4 (до 400 слів) та концепцію розвитку Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради на 1 та 3 роки обсягом до 3 аркушів А4 (до 1000 слів).

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно освіти (знання англійської мови буде перевагою), досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Вимоги до конкурсантів: громадянство України, вища освіта і стаж роботи на керівній посаді не менш п’яти років.

Телефон для довідок +38 (04657) 2-12-42.