До уваги інститутів громадянського суспільства!

17 березня об 11.00 в залі засідань райдержадміністрації планується проведення спільного семінару для представників громадських формувань та адміністраторів ЦНАПу, державних реєстраторів Корюківської районної державної адміністрації та нотаріусів з питань процедури державної реєстрації, а саме надання статусу неприбутковості громадським формуванням, особливостей прийняття документів адміністраторами ЦНАП у сфері реєстрації громадських формувань, антирейдерського законодавства, новацій та он-лайн сервісів Міністерства юстиції України.

Крім того з 12.00 до 13.00 заплановано проведення прийому громадян та представників юридичних осіб з питань державної реєстрації громадських формувань, державної реєстрації прав на нерухомість та бізнесу в Корюківській РДА за місцем прийому відповідних суб’єктів звернень, надання консультацій та роз’яснень громадянам із вказаних питань.

У семінарі візьмуть участь спеціалісти Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області.

За інформацією Управління державної реєстрації
Головного територіального управління