Адміністративна комісія за роботою

Корюківська міська рада повідомляє, що 22 вересня на засіданні адмінкомісії при виконкомі міської ради відбувся розгляд справ про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), а саме:

– за порушення вимог ч. 1 ст. 154 (порушення правил тримання собак, а саме перебування собаки на вулиці без повідка та намордника) – правопорушницю притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 34 грн.;

– за порушення вимог ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою, а саме паркування автомобіля на зеленій зоні, зберігання біля власного подвір’я дров та пиломатеріалів) – трьох правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на загальну суму 1020 грн.