У музеї презентували історію ялинкових прикрас та святкових листівок

Напередодні та протягом зимових свят Корюківський історичний музей зустрічає гостей цілою низкою заходів. Одним з таких стала презентація історії святкування Нового року та Різдва Христового: від витоків до сьогодення, з відповідними традиціями та символізмом.

Сьогодні до уваги гостей директор музею Людмила Бабич разом зі співробітником Катериною Онищук представили ялинкові прикраси минулого століття: іграшки, гірлянди, а також вітальні листівки, які були надані громадянами на зберігання до музею. Продовжити читання “У музеї презентували історію ялинкових прикрас та святкових листівок”

Служба безпеки України застерігає!

Якщо Вам стала відома інформація щодо проявів сепаратизму, диверсій, терористичних актів, корупції, звертайтесь до Управління Служби безпеки України в Чернігівській області за номером 0462-676-208, цілодобово. Продовжити читання “Служба безпеки України застерігає!”

Місцевих енергетиків привітали з професійним святом

Сьогодні своє професійне свято відзначають фахівці енергетичної галузі країни – ті, хто забезпечують нас електрикою, світлом, теплом і всіма благами цивілізації, без яких людство вже не мислить свого життя.

Працівників Корюківського района електричних мереж ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» вітали колеги, представники влади. Нових професійних здобутків, успіхів та взаєморозуміння бажали трудовому колективу голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко та перший заступник міського голови Олександр Савченко. Зі словами вдячності за роботу та щирими вітаннями звернулись до колег директор установи Віталій Рябець та начальник КП «Корюківкаводоканал» Сергій Галущенко. Продовжити читання “Місцевих енергетиків привітали з професійним святом”