Шановні жителі міста Корюківка!

22 січня Корюківською міською радою буде організовано збір використаних ялинок біля багатоповерхових будинків та у приватному секторі.

Звертаємося з проханням зносити дерева в окремі місця.

Закликаємо до дотримання порядку та дякуємо за розуміння.

Корюківська ОТГ готується до ускладнення погодних умов

За даними синоптиків найближчим часом в Україні прогнозується значне погіршення погодних умов. Орієнтовно, в середу-четвер Корюківщину накриють сильні снігопади, посилиться вітер, на дорогах можлива ожеледиця.

З метою запобігання надзвичайних ситуацій, на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка в міській раді відбулась нарада з підготовки до ліквідації наслідків прогнозованої негоди. Продовжити читання “Корюківська ОТГ готується до ускладнення погодних умов”