100 років тому на Чернігівщині відбувся один з вирішальних боїв, що став символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежність України. Кількасот студентів та кадетів виступили тоді проти 6 тисяч більшовиків.

Пам’ять героїв бою під Крутами вшановують по всій країні. На місці історичної події, на території Меморіального комплексу «Пам’яті героїв Крут» 28-29 січня відбулись державні та обласні заходи, участь у яких взяла і делегація з Корюківщини. Продовжити читання “100-річчя бою під Крутами: в Україні вшановують пам’ять студентів, які самовіддано протистояли наступу ворогів”

Вітання довгожителям громади

У січні поважні ювілеї 90 та 95 років відзначили семеро жителів громади:

Стельмах Марія Микитівна – жителька м.Корюківка, якій 1 січня виповнилось 90 років;

Куценко Марія Микитівна – жителька с.Воловики, якій 5 січня виповнилось 90 років; Продовжити читання “Вітання довгожителям громади”