Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

На черговому засіданні 11 січня члени виконкому затвердили План роботи виконавчого комітету на перше півріччя поточного року, заслухали інформацію про стан виконавської дисципліни та роботу зі зверненнями громадян.

Окрім цього, виконком прийняв ряд рішень з бюджетних та майнових питань, затвердив перелік видів громадських робіт, які мають економічну, соціальну та екологічну користь і відповідають потребам громади, та перелік роботодавців, за участю яких планується організація таких робіт у 2018 році. Продовжити читання “Відбулось чергове засідання виконавчого комітету”

Про здобутки минулого року, плідну співпрацю та перспективи на майбутнє йшлося під час зустрічі народного депутата з трудовими колективами Корюківської центральної районної лікарні, Центру медико-санітарної допомоги та Корюківської школи мистецтв, яка відбулась 10 січня, за участі міського голови Ратана Ахмедова та голови райдержадміністрації Олексія Мірошниченка. Продовжити читання “Про підсумки 2017 року та перспективи на 2018 рік – під час робочого візиту народно депутата України Анатолія Євлахова до Корюківки”

Такою була тема зустрічі в міській раді, що відбулась 10 січня. У рамках інформаційної кампанії з популяризації сімейних форм виховання та пошуку кандидатів у патронатні вихователі фахівець Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіла про патронатні родини як альтернативу притулків та інтернатів.

На заході говорили про те, що таке патронатна сім’я, хто такі патронатні вихователі та їх помічники, хто ними може стати. Визначали також категорію дітей, які можуть бути влаштовані до патронатної сім’ї. Продовжити читання “«Патронатна сім’я: дітям – родина, патронатним вихователям – стаж та заробітна плата»”