У Корюківці обрали Miss school 2018

Конкурс краси серед учениць міських шкіл відбувся 14 квітня в міському будинку культури. Організований Молодіжною радою спільно з Відділом освіти, культури, молоді та спорту міської ради конкурс супроводжувався творчими виступами місцевих артистів та учасників «Театру танцю та мод» Євгенії Гордюк.

За титул Miss school 2018 змагались 10 дівчат, які продемонстрували свої таланти, кмітливість, красу та вміння триматись на сцені.

За підсумками всіх етапів конкурсу журі визначило переможниць.

Титул Miss school 2018 отримала Марія Корюка; 1 віце-міс стала Аліна Стельмах, а 2 віце-міс – Катерина Сіра.

Та жодна з дівчат не залишилась без визнання. Кожна з них вразила журі та глядачів чимось своїм, а тому і отримали титули: Міс інтелект, Міс ніжність, Міс глядацьких симпатій та ін.

Всі учасниці отримали нагороди та цінні подарунки від спонсорів.