Щирі вітання підприємцям з нагоди професійного свята!

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця.

Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

Вітаємо підприємців Корюківщини – сміливих, рішучих, ініціативних людей, які сприяють розвитку та процвітанню рідного краю, створюючи нові робочі місця, надаючи спонсорську допомогу, підтримуючи ініціативи громади, задовольняючи потреби населення в якісних товарах і послугах.

Бажаємо всім вам у цей святковий день невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради