Жительку Корюківки привітали зі 100-річним ювілеєм

Сьогодні, 3 вересня, у свій 100-й день народження, привітання отримує Кузькова Олександра Демидівна. З побажаннями міцного здоров’я та благополуччя ювілярку відвідав заступник міського голови Олександр Биков, голова районної організації ветеранів Валентина Погребна. Отримала вітання Олександра Демидівна і від народного депутата України Анатолія Євлахова, представників первинної ветеранської організації АТ «Слов’янські шпалери – КФТП», де свого часу працювала ювілярка, сусідів та знайомих.

У серпні з поважними ювілеями вітали жителів Корюківки Романенко Олександру Петрівну та Поскрибка Василя Дмитровича, яким виповнилось по 90 років. До привітань приєднались представники територіального центру.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради