Корюківська міська рада оголошує конкурс для суб’єктів оціночної діяльності

22.11.2019

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель, земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, які підлягають продажу, відбудеться о 9.00 год. 6 грудня 2019 року, за адресою: 15300, Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 (сесійна зала Корюківської міської ради).

Земельна ділянка розташована за адресою: вул. Вокзальна, 16/1, м. Корюківка, площею 0,0216 га, кадастровий номер 7422410100:01:001:1493, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ 03.07.).

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до виконавчого комітету Корюківської міської ради на розгляд Комісії такі документи:

– заяву на участь у конкурсі за встановленою формою заява;

– копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

– конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Суб’єкт оціночної діяльності несе відповідальність за достовірність поданої ним інформації та документів.

Строк подання конкурсної документації – до 5 грудня 2019 року включно.

Відділ земельних ресурсів та комунального майна