Керівники об’єднаних громад Чернігівщини обговорили проблеми малонаселених регіонів України

21.01.2020

Сьогодні міський голова Ратан Ахмедов взяв участь у засіданні робочої групи щодо вдосконалення законопроєкту стосовно підтримки малонаселених регіонів країни.

Спільно з народним депутатом України Антоном Поляковим керівники ОТГ Чернігівщини обговорили законопроєкти, якими передбачається вжиття невідкладних заходів стосовно припинення закриття закладів освіти та охорони здоров’я в сільській місцевості, у тому числі, в малонаселених та віддалених один від одного населених пунктах.

Метою розробки зазначених законопроєктів є збереження шкіл та ФАПів у маленьких селах й забезпечення їх утримання та підвезення школярів за кошти з державного бюджету.

Учасники зустрічі надали свої пропозиції щодо удосконалення законопроєктів.