Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

10.01.2020

На першому у цьому році засіданні виконавчого комітету розглянули більше 20 питань. На порядку денному були бюджетні питання, щодо роботи комунальних підприємств та закладів, майнові та ін.

Рішенням виконкому встановлені вартості дітодня та батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах громади.

Окрім цього, були прийняті рішення на звернення громадян щодо впорядкування адресного господарства, надання матеріальної допомоги.

Виконком затвердив свій план роботи на І півріччя 2020 року,  вніс зміни та доповнення до рішення стосовно організації підвозу учнів сільської місцевості до загальноосвітніх навчальних закладів Корюківської міської ради, схем маршрутів та розкладів руху шкільних автобусів на навчальний рік.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради