ЦНАП, фінансовий відділ та служба у справах дітей: депутати прийняли ряд організаційних рішень

02.12.2020

На першій сесії депутати міської ради затвердили структуру та штатну чисельність міської ради.

З метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг для можливості отримання усіх або найбільш поширених адміністративних  послуг, які надаються органами виконавчої влади та виконавчими органами Корюківської міської ради рішенням сесії у виконавчому апараті Корюківської міської ради утворили постійно діючий орган – Відділ (Центр) надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), затвердили його регламент, Графік роботи Центру та положення про роботу його секторів.

Роботу ЦНАПу забезпечуватимуть 3 сектори:

Сектор державної реєстрації

Сектор реєстрації місця проживання

– Сектор адміністративних послуг

Рішенням сесії утворили також два виконавчі органи міської ради – Фінансовий відділ (з метою дотримання основ бюджетного процесу, міжбюджетних відносин та забезпечення реалізації державної бюджетної політики відповідно до чинного законодавства) та Службу у справах дітей (з метою дотримання забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень відповідно до чинного законодавства). Рішенням затверджені положення про діяльність органів.

На завершення засідання сесії міський голова вручив Почесні грамоти з нагоди Дня місцевого самоврядування:
– Лещенко Світлані Віталіївні – депутату міської ради
– Пінченко Валентині Василівні – діловоду загального відділу міської ради