20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

19.02.2021

Напередодні пам’ятної дати громада Корюківки разом з представниками влади віддали шану подвигу учасників Революції Гідності та вшанували пам’ять загиблих у лютому 2014 року на столичному Майдані.

7 років тому національна ідея об’єднала громадян, які своєю відвагою та самовідданістю, силою духу і стійкістю змінили хід історії нашої держави. Багато з них віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Їхню незламну позицію зараз продовжують військовослужбовці на сході України, захищаючи її кордони від зазіхань ворога.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто боровся за світле майбутнє Батьківщини, поклали квіти до пам’ятного знаку борцям за незалежість України.