Молодь Корюківської громади працює над програмою розвитку молодіжного руху

13.07.2021

Сьогодні в рамках програми «Молодіжний працівник в ОТГ» в міській раді відбулася зустріч активу молоді з експертом Програми DOBRE Голос громад Чернігівщини Андрієм Кужелем. Він надав консультативну допомогу щодо напрямків реалізації Програми розвитку молоді в громаді. Далі молодь опрацьовуватиме висловлені ідеї та плануватиме молодіжні проєкти. Продовжити читання “Молодь Корюківської громади працює над програмою розвитку молодіжного руху”

Відділення Національної служби посередництва і примирення інформує

13.07.2021

Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів). Продовжити читання “Відділення Національної служби посередництва і примирення інформує”