На голосування будуть винесені 7 громадських проєктів

19.08.2021

Закінчився термін доопрацювання проєктів бюджету участі Корюківської громади, і за результатами внесених авторами змін, у вересні на голосування виносяться 7 проєктів, що претендують на реалізацію у 2022 році:

Майданчик для відпочинку та дозвілля

Спортивно-ігровий майданчик

– Парк «Мрія – 2 Продовжити читання “На голосування будуть винесені 7 громадських проєктів”

Корюківку відвідали представники Баштанської громади

19.08.2021

Протягом двох днів, 18-19 серпня з нашою громадою знайомилися представники Баштанської міської ради Миколаївської області: секретар ради Інна Гомерська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Євдощенко, начальник відділу з питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю Олена Виноградова у супроводі старшого програмного спеціаліста Наталії Сафронової. Продовжити читання “Корюківку відвідали представники Баштанської громади”