Виконком відкоригував тарифи на теплопостачання на території громади

20.10.2021

На засіданні виконавчого комітету міської ради 13 жовтня було прийнято рішення, яким відкориговані попередньо встановлені тарифи на послугу з постачання теплової енергії для споживачів Корюківської громади.

Тарифи коригувалися відповідно до розрахунків, наданих АТ «Облтеплокомуненерго», відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води та інших нормативних документів з врахуванням зауважень Корюківської міської ради.

Так, відповідно до рішення, тариф на тепло для потреб населення і бюджетних установ зменшено, але збільшено для потреб інших споживачів у зв’язку зі зростанням ціни на газ для відповідної категорії споживачів. Ознайомитися з діючими тарифами можна в таблиці.

Порівняльна таблиця тарифів на послугу з постачання теплової енергії для споживачів Корюківської міської територіальної громади

Для потреб населення
Для потреб бюджетних установ