У Корюківській громаді функціонуватимуть вісім ліцеїв і дві гімназії

31.08.2022

Відповідне рішення про перейменування навчальних закладів громади прийняли депутати на пленарному засіданні чотирнадцятої позачергової сесії міської ради в рамках освітньої реформи, на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту».

Відтак, на території Корюківської громади функціонуватимуть 8 ліцеїв:

– Корюківський ліцей №1 (Корюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

– Корюківський ліцей №2 (Корюківська гімназія)

– Корюківський ліцей №3 (Корюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4)

– Наумівський ліцей (Наумівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

– Олександрівський ліцей (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

– Перелюбський ліцей (Перелюбська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

– Савинківський ліцей (Савинківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

– Сядринський ліцей (Сядринська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

та 2 гімназії:

– Прибинська гімназія (Прибинська ЗОШ І-ІІ ступенів)

– Забарівська гімназія (Забарівська ЗОШ І-ІІ ступенів)

Також рішенням сесії Корюківську ЗОШ І ступеня №2 реорганізовано шляхом приєднання до Корюківського ліцею №2 і перейменувано Корюківську школу мистецтв у комунальний заклад позашкільної мистецької освіти «Корюківська мистецька школа О.С.Корнієвського Корюківської міської ради Чернігівської області».

Доповідаючи про особливості організації освітнього процесу в умовах війни, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ірина Наумчик зауважила, що з 1 вересня заклади освіти  приступають до дистанційного навчання. Згодом, враховуючи безпекові фактори та завершення робіт з обладнання найпростіших укриттів в освітніх закладах, буде вирішуватися питання щодо організації змішаної форми навчання чи інших варіантів навчання.