Дебати у Корюківській громаді: молодь про відкритість влади під час війни

26 січня у Корюківській громаді пройшли дебати на тему «Чи має бути обмеженою відкритість влади під час війни?»

Участь у дебатах взяли старшокласники двох міських ліцеїв. Тема дебатів була важка, але варта уваги, особливо під час війни. Обидві команди намагалися аргументовано і переконливо донести свою позицію до суддів та глядачів.

Переможців же визначали судді  – голова громади Ратан Ахмедов, керівниця юридичного відділу Корюківської міської ради Вікторія Бабич і представниця Програми DOBRE Тетяна Романова.

У ході дебатного турніру перемогу здобула команда учнів Корюківського ліцею N°2. Переможці дебатів запевнили всіх присутніх, що відкритість влади під час війни має бути в рамках розумного. Адже висвітлювати діяльність треба, але варто зважати і на те, що ворог слідкує за нашим інформаційним простором.

Захід відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносити кращі результати та ефективність» Програма DOBRE, що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).