Корюківська громада увійшла до переліку територій можливих бойових дій

Про це йдеться в наказі Мінреінтеграції від 20.12.2023 р. №363, який набрав чинності 25 січня 2024 року.

“Щодо безпекової ситуації, вона залишається такою ж як і минулого року. Зрештою, в Україні немає безпечного місця, поки є т.з. росія.
Щодо впливу на життєдіяльність. Всі служби продовжують працювати і надавати комунальні, адміністративні, соціальні та інші послуги. Є невеликі зміни в роботів деяких не дуже дружних до держави державних банків в частині активних (кредитних) операцій, зокрема за кредитними картками, кредитами підприємствам тощо.
Для бізнесу в частині оподаткування все так само залишається без змін”, –  повідомляє міський голова Корюківки Ратан Ахмедов.

Корюківська громада раніше вже входила до переліку територій, які розташовані в зоні проведення воєнних дій або які перебувають в тимчасовій окупації чи оточенні, але була виключена наказом від 26 вересня 2022 року № 217 Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.