miska-rada-sДесята сесія Корюківської міської ради сьомого скликання
м. Корюківка
03 жовтня 2016 року

Розглянувши  особисту  заяву   міського голови  Корюківської   територіальної громади   Матюхи Ігоря Валерійовича  до Корюківської міської ради сьомого  скликання від  03.10. 2016 року , про  складення ним  повноважень  міського голови  Корюківської  територіальної громади за власним  бажанням, керуючись пунктом  16  частини  першої  ст.26, пунктом 1 частини першої  ст. 79, частинами  другою  та третьою  ст.42, Закону України «Про місцеве   самоврядування в Україні»,

міська рада вирішила:

1. Взяти до відома звернення  з особистою  заявою  міського  голови  Корюківської територіальної громади Матюхи Ігоря Валерійовича до  Корюківської міської ради  сьомого скликання , про  складення ним   повноважень міського голови  Корюківської  територіальної громади за власним  бажанням.

2. Припинити повноваження міського голови Корюківської територіальної громади Матюхи Ігоря Валерійовича достроково в зв’язку з поданою заявою за власним бажанням. Продовжити читання “Про дострокове припинення повноважень міського голови Корюківської територіальної громади Матюхи І.В.”

Про добровільне об’єднання територіальних громад

objednannjaДесята сесія Корюківської міської ради сьомого скликання
м. Корюківка
03 жовтня 2016 року

Відповідно до статей 2, 4, 6, 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись ст.140 Конституції України, ст.6 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

міська рада  вирішила :

1. Об’єднатися з територіальними громадами сіл Андроники, Високе, Наумівка, Переділ, Спичувате, Турівка Наумівської сільської ради; сіл Буда, Маховики, Петрова Слобода, Соснівка, Шишка Будянської  сільської ради; сіл Воловики, Забарівка, Кирилівка, Нова Буда Забарівської  сільської ради; сіл Костючки, Кугуки, Самсонівка, Сахутівка, Тютюнниця  Тютюнницької  сільської ради; сіл Бреч, Гуринівка, Лубенець, Нова Гуринівка, Озереди, Ховдіївка  Брецької   сільської ради; сіл Будище, Самотуги, Сядрине,Тельне  Сядринської   сільської  ради; села Хотіївка Хотіївської  сільської ради; сіл Богдалівка, Гутище, Довга Гребля, Заляддя, Олійники, Рейментарівка Рейментарівської  сільської ради   в  Корюківську  територіальну громаду з адміністративним центром у місті  Корюківка. Продовжити читання “Про добровільне об’єднання територіальних громад”

Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Відповідно до проекту закону України про Державний бюджет України на 2017 рік реєстраційний №5000 та похідних законопроектів щодо внесення змін до Податкового кодексу України та Бюджетного кодексу України фактично нівелюються всі досягнення бюджетної децентралізації 2015-2016 рр.

Звертаємо вашу увагу на те, що податкова база дохідної частини місцевих бюджетів фактично не змінюється, водночас зростає навантаження за видатками, так як передається на рівень місцевих бюджетів фінансування такої галузі як освіта (крім заробітної плати педагогічних працівників) та видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я. Водночас для часткової компенсації даних видатків в проекті бюджету на 2017 рік передбачено додаткову дотацію на утримання закладів освіти та охорони здоров’я, проте даний компенсаційний ресурс передбачений лише для обласних та районних бюджетів. При цьому фінансування аналогічних видатків для бюджетів міст обласного значення та бюджетів об’єднаних територіальних громад – не передбачено. Продовжити читання “Звернення депутатів Корюківської міської ради щодо недопущення зупинення реформи бюджетної децентралізації у 2017 році”

У країні  спостерігається  напружена  соціально-економічна  ситуація  на  фоні  стрімкого зубожіння  населення. Стрімка  інфляція, скорочення  робочих місць, аварійний  стан  житлово-комунальної  сфери, що негативно   впливає  на якість  життя громадян.

Збільшення  розміру тарифів на житлово-комунальні  послуги, газ, електрику  призведе до  різкого  зниження  рівня життя  кожного громадянина. В  свою  чергу відсутність  коштів  у населення  призведе до  соціальної напруги. Продовжити читання “Звернення депутатів Корюківської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України”