Обговорення закону про молодь

obg-zu-molod-320-21 жовтня у м.Києві відбулося фінальне обговорення Законопроекту “Про молодь”, яке було організоване Міністерством молоді та спорту України, за підтримки ЮНІСЕФ у співпраці з ІСАР “Єднання”. На запрошення МінМолоді Чернігівщину представляли заступник голови Менської міської ради Інна Скляр, голова Корюківської молодіжної ради Андрій Барабаш та голова Корюківської молодіжної організації “Альтернатива” Володимир Онищук.

В ході дводенної спільної напруженої роботи разом з іншими молодіжними лідерами України у гарячих дебатах, гострих дискусіях та конструктивних обговореннях вдалося напрацювати орієнтовне спільне бачення, щодо важливих норм нового закону: щодо діяльності волонтерської платформи, структури молодіжних рад, питань діяльності Національного Агенства, молодіжних консультативних рад та радників (гарантів) із питань участі молоді… Продовжити читання “Обговорення закону про молодь”