Мистецький проект

Молодіжна організація «Альтернатива» за ініціативи родини Мара та підтримки Корюківської міської ради і народного депутата України Анатолія Євлахова з нагоди 360-річчя Корюківки започатковує літній мистецький проект, задля наслідування європейської традиції проведення концертів на відкритих сценічних майданчиках.
Концерти проекту відбуватимуться впродовж трьох літніх місяців кожної суботи на літньому майданчику (бетонна тераса, яка незабаром буде оновлена та стане окрасою міського парку).

Концертні програми проекту презентують шанувальникам музичного мистецтва твори різних колективів, солістів та творчих особистостей, які зголосяться до участі в нашому проекті (реєстрація за телефоном 097 774 58 15)

Щиро сподіваємося, що наш літній проект приваблюватиме широку слухацьку аудиторію, яка матиме можливість насолоджуватись якісною мистецькою програмою.