Про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до п. 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” Корюківська міська рада повідомляє, що виконавчим апаратом міської ради підготовлені проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради: “Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Корюківської міської ради”

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання та жителів міста з цього приводу подаються до 16.00 14 липня 2017 р. письмово за адресою: вул. Бульварна, 6, м. Корюківка, Чернігівська обл., 15300, телефон для довідок: 2-14-76, 2-16-45, 3-44-81.

До уваги жителів Корюківської громади!

Корюківська міська рада повідомляє, що 26 травня та 02 червня 2017 р.  на засіданнях адмінкомісії при виконкомі міської ради відбувся розгляд справ про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), а саме:

– за порушення вимог ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – сімох правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на загальну суму 2635 грн.;

– за порушення вимог ч. 2 ст. 156 КУпАП (продаж пива неповнолітній особі) – правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 510 грн.;

– за порушення вимог ч. 1 ст. 154 (порушення правил тримання собак) – двох правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на загальну суму 102 грн.