У Корюківці офіційно відкрили перший скейт-майданчик в області!

Дитяча мрія Жені Германович, Ігоря Бондаренко, Еріка Рушаняна стала реальністю завдяки розумінню та підтримці мерів: колишнього Ігоря Матюхи і теперішнього Ратана Ахмедова, міських депутатів, Відділу освіти міської ради, компанії Rightpark, а також, народного депутата України Анатолія Євлахова, який радо підтримує молодіжні ініціативи не словом, а ділом. Хороша справа сьогодні об’єднала громаду заради завтра! Високих злетів та вдалих приземлень нашим спортсменам! Дякуємо всім причетним до хорошої події! Корюківка – місто добрих справ!!! Продовжити читання “У Корюківці офіційно відкрили перший скейт-майданчик в області!”

Екскурсія молоді до Верховної Ради

Корюківська молодь відвідала український парламент та зустрілась з депутатом!

Декілька годин в дорозі і ми на місці, подолавши ряди мітингарів та правоохоронців, що є звичною картиною для законодавчого органу. Після ретельної перевірки на вході нас чекала екскурсовод, яка розповіла про будівлю Верховної Ради та законодавчу діяльність депутатів. Так як це був пленарний день, то до нас долучився й ініціатор даної подорожі наш депутат Анатолій Євлахов, який радо поспілкувався з молоддю та поділився тонкощами депутатської роботи. Після насиченої інформативної програми мали змогу прогулятися Маріїнським парком та насолодитися красою квітнучих троянд у Ботанічному саду! Змучені, але задоволенні від побаченого та почутого повернулися додому:)

Дякуємо народному депутату Анатолію Євлахову за всебічне сприяння в організації подорожі, помічниці Мирославі Спринчак за смачне частування та теплий прийом, а всій активній корюківській молоді за бажання розвиватися та змінювати наше місто на краще! Продовжити читання “Екскурсія молоді до Верховної Ради”

Фестиваль “Смугастий Равлик” у Корюківці!

Цьогорічний корківський фестиваль для дітей та батьків «Смугастий Равлик» вдався навдивовижу затишним та яскравим, не зважаючи на прохолодну погоду. Цьому сприяла злагоджена робота команди волонтерів “Альтернативи”, міської влади та запрошених гостей.

Родзинкою фестивалю стало урочисте відкриття першого в Чернігівській області скейт-майданчика. Окрім цього нарешті вдалося реалізувати давню мрію організаторів – створити затишну територію для найменших гостей фестивалю. Продовжити читання “Фестиваль “Смугастий Равлик” у Корюківці!”