18.12.2018

Першим блоком питань чергового засідання виконкому, який відбувся 18 грудня, були фінансово-економічні питання. Зокрема, заслухавши інформацію про проект міського бюджету на наступний рік, виконком прийняв рішення подати його на затвердження Корюківській міській раді. Рішенням затверджуються бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету, міжбюджетні трансферти, розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури, розподіл витрат міського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм. Продовжити читання “Про міський бюджет-2019, житло лікарям та цільові програми – на засіданні виконавчого комітету”

Корюківська міська рада інформує

18.12.2018

За результатами конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки:

– будівлі газової котельні з обладнанням та тепловими мережами за адресою: Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Шевченка, 99, балансовою вартістю 1 664 284,36  грн.,

– будівлі газової котельні з обладнанням та тепловими мережами за адресою: Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Шевченка, 80, балансовою вартістю 94 002,48 грн., Продовжити читання “Корюківська міська рада інформує”