Корюківська міська рада бере участь у конкурсі «Золота Ділянка 2020»

27.07.2020

Корюківська громада поступово формує свій імідж як інвестиційно привабливої території, тому бере участь у пілотному конкурсі «Золота Ділянка 2020», ініційованому Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі.

Метою конкурсу є визначення найкращих інвестиційних ділянок в українських регіонах. Продовжити читання “Корюківська міська рада бере участь у конкурсі «Золота Ділянка 2020»”

«Гурок-Fest» по-новому, спорт і творчість: у Корюківці відзначили День міста

27.07.2020

Увесь суботній день у Корюківці був насичений цікавими подіями. В центрі міста працювали локації з виставками та квестами, нагороджували переможців фотоконкурсів та малюнків. Спортивні змагання з міні-футболу, футболу, волейболу та шахів визначили кращих і спритніших, вперше провели змагання з великого тенісу. Продовжити читання “«Гурок-Fest» по-новому, спорт і творчість: у Корюківці відзначили День міста”