Корюківська міська рада бере участь у конкурсі «Золота Ділянка 2020»

27.07.2020

Корюківська громада поступово формує свій імідж як інвестиційно привабливої території, тому бере участь у пілотному конкурсі «Золота Ділянка 2020», ініційованому Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі.

Метою конкурсу є визначення найкращих інвестиційних ділянок в українських регіонах.

Після І етапу конкурсу було відібрано 3 земельні ділянки на території Чернігівської області, серед яких земельна ділянка, площею близько 9,5 га, на території м.Корюківка. Сьогодні, в рамках ІІ етапу, міський голова Ратан Ахмедов презентував Комісії інвестиційну ділянку та переваги, пов’язані з її локалізацією. Комісія побувала безпосередньо на ділянці та фактично ознайомилася з інвестиційною територією.

Конкурс проходить в рамках проекту Польської Допомоги задля Розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».