Корюківський ЦНАП тепер «мобільний»

13 червня шведсько-український Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» передав Корюківській громаді авто та комплекти обладнання для надання послуг мешканцям у форматі «мобільного ЦНАП».

Тепер автомобіль повезе окремі послуги ЦНАПу жителям сіл нашої громади.

Такі машини ж отримали і інші громади, які було деокуповано або які значно постраждали від російських обстрілів. Зокрема це: Кролевецька громада Сумської області, Широківська громада Запорізької області, Баштанська громада Миколаївської області та Іванківська громада Київської області.

Основними критеріями для затвердження громад були: кількість мешканців, розмір громади, кількість населених пунктів та географічна представленість. Допоміжні критерії – поточний стан надання послуг у громаді; спроможність громади застосовувати мобільні рішення для надання якісних послуг; відносна безпека в громаді.

Дякуємо проєкту PROSTO та платникам податків Швеції за підтримку.