Тренінг зі стресостійкості для підлітків з Корюківської громади

Підлітки з Корюківської громади дізналися про легкі вправи для тренування стресостійкості.
Захід організувала команда громадської організації “Агенція міських ініціатив”.

“На наших тренінгах хлопчики та дівчата, які постраждали внаслідок воєнних дій, отримують психоемоційне розвантаження та вчаться протистояти стресам. Групова психосоціальна підтримка вкрай важлива для підлітків”, — пояснила виконавча директорка “Агенції міських ініціатив” Тетяна Романова.
Отримані знання з протидії стресу та психологічної самодопомоги в майбутньому мають перерости у навички відповідального ставлення до власного ментального здоров’я.

Проєкт “Захист: психоемоційна та юридична підтримка мешканців прикордоння Чернігівщини” реалізується громадською організацією “Агенція міських ініціатив” в рамках проєкту “Розвиток потенціалу ОГС та ініціативних груп у регіонах України з високою концентрацією ВПО щодо впровадження гендерних питань у гуманітарній діяльності “GIHA мережа” в партнерстві з ГО “Бюро гендерних стратегій і бюджетування” за підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF).

Фото: Агенція міських ініціатив / АМІ