Молодіжний творчий вечір у «КУБі»: як це було? (Фоторепортаж)

В останній день січня корюківська молодь зібралась на творчий вечір, який був наповнений живою музикою, віршами місцевих поетів та танцями.

На захід завітали й гості з Програми DOBRE:

– експерт з питань залучення громадянського представництва та роботи по Молодіжному напрямку центрального офісу Програми DOBRE – Володимир Купрій;

– старший програмний спеціаліст Програми DOBRE регіонального офісу в м. Чернігів – Наталія Сафронова;

– координатор молодіжного напрямку проєкту “DOBRE. Голос громад – Чернігівщина” – Євген Романенко.

Саме завдяки програмі наша молодь отримала сучасне і якісне обладнання, щоб таких вечорів ставало більше і не лише в молодіжному центрі, а і в кожному куточку нашої громади.

«Тепер завдяки новому сучасному музичному обладнанню наші події будуть гучнішими, яскравішими та мелодійнішими!» – діляться у молодіжному центрі «КУБ».

Дякуємо талановитій та активній молоді, дякуємо партнерам за допомогу, а Збройним Силам за можливість збиратись разом в українському місті.