Вітання довгожителям громади

У січні поважні ювілеї 90 та 95 років відзначили семеро жителів громади:

Стельмах Марія Микитівна – жителька м.Корюківка, якій 1 січня виповнилось 90 років;

Куценко Марія Микитівна – жителька с.Воловики, якій 5 січня виповнилось 90 років;

Кугук Віра Денисівна – жителька с.Сядрине, якій 8 січня виповнилось 90 років;

Аноп Іван Єгорович – житель с.Забарівка, якому 16 січня виповнилось 90 років;

Синельник Валентина Дмитрівна – жителька с.Воловики, якій 17 січня виповнилось 90 років;

Кобець Марія Борисівна – жителька м.Корюківка, якій 27 січня виповнилось 95 років;

Пивовар Наталія Іларіонівна – жителька с.Сядрине, якій 28 січня виповнилось 90 років.

У рамках Програми «Нагородження відзнаками Корюківської міської ради» на 2018 рік ювілярів відвідали представники міської ради, виконуючі обов’язки старост; вручили вітальні листівки, квіти та матеріальну допомогу, зичили міцного здоров’я, благополуччя та злагоди. Від імені районної організації ветеранів вітала жителів громади голова організації Валентина Погребна.