Представників місцевого самоврядування привітали з професійним святом

07.12.2020

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів. Ця дата стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – побудувати державу європейського зразка. А це вимагає об’єднання зусиль людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, які і працюють наполегливо над розвитком територій.

З нагоди свята представників місцевого самоврядування Корюківщини, які зробили значний внесок у розвиток міста і району, займають активну життєву і громадську позицію, відзначили грамотами міської, районної ради та райдержадміністрації.

Міський голова Ратан Ахмедов спільно з головою районної ради Віктором Чернухою та головою райдержадміністрації Володимиром Полубнем вручили відзнаки діючим посадовим особам місцевого самоврядування, ветеранам праці, депутатам різних скликань міської та районної рад.

Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджені:

– Попель Василь Петрович – ветеран праці, член Корюківської міської первинної ветеранської організації;

– Балута Ніна Петрівна – ветеран органів місцевого самоврядування;

Рачек Анатолій Євгенович – депутат Корюківської міської ради сьомого скликання;

– Хоменко Олена Володимирівна – провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів та комунального майна виконавчого апарату Корюківської міської ради;

– Дремлюга Раїса Михайлівна – приватний нотаріус Корюківського районного нотаріального округу.

Почесною грамотою Корюківської районної ради нагороджені:

– Бойко Микола Павлович – ветеран праці, член ради районної організації ветеранів, заступник голови первинної ветеранської організації державних службовців, депутат районної ради трьох скликань

– Василенко Олег Григорович – головний бухгалтер Холминської селищної ради

Помаз Леонід Миколайович – землевпорядник Холминської селищної ради

Мисник  Віктор Дмитрович – Охрамієвицький сільський голова

Почесною грамотою Корюківської райдержадміністрації нагороджений:

– Мірошниченко Володимир Анатолійович – депутат районної ради сьомого скликання

Усім, хто працює чи працював на благо територіальних громад зичимо міцного здоров’я, професійних та життєвих успіхів і родинного затишку!