Корюківську громаду відвідали наші партнери та друзі з Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

13.04.2023

Вчора Корюківська громада приймала з моніторинговим візитом делегацію Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Участь у візиті взяли: Марат Кюрчевський, керівник програм із розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID); Келлі Ван Хузен, віцепрезидент Глобал Ком’юнітіз; Брайн Кемпл, керівник Програми USAID DOBRE; Максим Бурдавіцин, заступник керівника Програми USAID DOBRE; Наталія Сафронова, старший програмний спеціаліст Чернігівського офісу Програми DOBRE.

У ході візиту партнери ознайомились з проєктами, що були реалізовані спільно з Програма DOBRE. Гості відвідали Корюківський молодіжний центр “КУБ”, оглянули результати реалізованих проєктів у Корюківській лікарні та на міському пляжі. Обговорили плани на майбутнє, подальшу роботу. Поділились спогадами, як громада зустріла 24 лютого, які виклики та перешкоди прийшлось подолати.

Дякуємо за візит нашим надійним партнерам. Співпрацюємо разом для розбудови Корюківської громади!