Розділи порталуПогода

Інформація Корюківської міської ради про проведення конкурсу з відбору виконавців земельних торгів

1.Мета проведення робіт: відбір виконавця послуг з виконання земельних торгів, на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності, право оренди якої пропонується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах).

Дані про земельну ділянку:

№ п/п Місце розташування (адреса) земельних ділянок Цільове призначення (функціональне використання) та кадастровий номер земельної ділянки Площа, га
1. Чернігівська область, Корюківський район, в адміністративних межах Корюківської міської ради (за межами населених пунктів). Цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського призначення, кадастровий номер земельної ділянки 7422481500:07:000:1005. 28,9278

 

 

 

 

  1. Умови конкурсу:

Переможець конкурсу забезпечує підготовку лотів (виготовлення документацій із землеустрою , нормативної грошової оцінки та агрохімічного паспорту), підготовки лотів до продажу на земельних торгах, а також проведення земельних торгів за власний рахунок на підставі відповідних договорів між організатором та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат у відповідності до абзацу 2 пункту 5 статті 136 Земельного кодексу України за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота. Закупівля послуг здійснюється без витрачання коштів місцевого бюджету.

Переможець конкурсу (його представник) здійснює прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у земельних торгах.

Виконавець земельних торгів забезпечує приміщення для їх проведення.

Переможець конкурсу має право залучати треті особи за договором субпідряду для виконання робіт із землеустрою передбаченому чинним законодавством України.

Переможець конкурсу несе відповідальність перед організатором земельних торгів за невиконання зобов’язань третіми особами, координує надання послуг третіх осіб, створює умови та здійснює контроль за виконанням ними договірних зобов’язань.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавця земельних торгів” із зазначенням об’єкту та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

Прийняття заяв на конкурс припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, або невідповідності наданих підтвердних документів та конкурсної пропозиції, або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

В разі виявлення у претендентів за підсумками підрахунку однакової кількості балів, переможець визначається простою більшістю голосів за результатами голосування членами конкурсної комісії.

  1. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців земельних торгів:

– заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів;

– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

– копії кваліфікаційних сертифікатів інженерів – землевпорядників претендента, яких буде залучено до розробки документації із землеустрою;

  1. Строк подання конкурсної документації: по «27» грудня 2018 року (включно).
  2. Поштова адреса, за якою подаються документи: Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.

6.Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться о 09 год. 00 хв. «28» грудня 2018 року, за адресою: Чернігівська область, Корюківський район,  м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 (сесійний зал Корюківської міської ради).

  1. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.

 Телефон для довідок: (04657) 2-13-79, 2-16-45

 

 

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання

Портал об’єднаних громад України

Анонси

29 лютого об 11.00 год. на площі Героїв України відбудеться видовищно-театралізоване дійство до свята “Масниці”


1 березня об 11.00 год. біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг з нагоди 77-х роковин Корюківської трагедії


6 березня о 14.00 год. в міському будинку культури відбудеться святкова концертна програма до Міжнародного жіночого дня


Графік сходів громадян у населених пунктах Корюківської міської територіальної громади у 2020 році

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис   Січ »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31