Меморіальні заходи: у Корюківці вшанували пам’ять загиблих у воєнні роки

10.05.2019

Друга світова війна вписана в історію нашої держави кривавою сторінкою. Вона завжди буде асоціюватися з мільйонами втрачених життів, загублених доль і масштабних руйнувань.

Пам’ять про ті події, героїв та жертв війни навіки закарбована в обелісках і меморіалах. І щороку, в День пам’яті та примирення і День Перемоги Україна вшановує своїх героїв, покладаючи до підніжжя пам’ятників квіти.

Для Корюківки період Другої світової війни є надзвичайно болючою згадкою, адже саме тут сталася найбільша за кількістю жертв каральна акція нацистів в Європі.

Пам’ять майже 7 тисяч закатованих мирних жителів міста й усіх, хто віддав життя, захищаючи рідну землю, вшанували  керівники району і міста, поклавши разом з громадськістю квіти до пам’ятників, що увічнюють події воєнних років.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради