Обрано керівний склад міської ради релігійних громад

08.08.2019

Сьогодні, 8 серпня, відбулося чергове засідання міської ради релігійних громад, на порядку денному якого було питання обрання керівного складу ради. Розглянувши пропозицію обрання головою ради протоієрея, благочинного Корюківського округу УПЦ і настоятеля Свято-Вознесенської парафії УПЦ Олександра Дем’яненка, його кандидатуру було одноголосно підтримано. Заступником ради релігійних громад обрали пресвітера релігійної громади церкви євангельських християн-баптистів «Новий шлях» Ігоря Григор’єва. Продовжити читання “Обрано керівний склад міської ради релігійних громад”

Працівників ветеринарної медицини привітали з професійним святом

08.08.2019

Напередодні свого професійного свята фахівці у галузі ветеринарії отримували вітання від голови райдержадміністрації Олексія Мірошниченка, секретаря міської ради Світлани Олійник, начальника районної державної лікарні ветеринарної медицини Олександра Ващенка. Працівникам ветмедицини дякували за сумлінну та самовіддану працю, зичили трудових успіхів, а кращим фахівцям вручили грамоти міської ради, райдержадміністрації та районної ради, а також відзнаки по лінії галузі.

Продовжити читання “Працівників ветеринарної медицини привітали з професійним святом”