У серпні поважні ювілеї відзначили п’ятеро жителів громади

27.08.2019

Протягом місяця представники міської ради, старостинських округів, ветеранської організації та соціальні працівники вітали з ювілеями жителів громади. 90 років у серпні відзначили: Лихоманова Валентина Василівна з с.Забарівка, Воробей Степан Андрійович з с.Турівка та корюківчанки Шалєєва Уляна Федорівна і Кучер Надія Гаврилівна. Ще одну жительку міста – Філоненко Ганну Іванівну, привітали з 95-річчям. Продовжити читання “У серпні поважні ювілеї відзначили п’ятеро жителів громади”

27.08.2019

Святковий день, у який Україна відзначала 28-у річницю своєї незалежності, у Корюківці розпочали з патріотичного велопробігу. Вбрані у вишиванки учасники акції проїхали вулицями міста (близько 20 км), вітаючи перехожих з Днем незалежності. Святковий матч зіграли і місцеві команди любителів футболу на міні-футбольному полі міської ЗОШ №1. Продовжити читання “«Моя Україна, єдина і вільна»: Корюківка яскраво відсвяткувала День незалежності країни”

До уваги жителів громади!

27.08.2019

З 27 серпня Корюківська міська рада приймає пропозиції громадськості щодо найменування вулиці, яка запроектована на перетині вул.Шевченка та вул.Польова в м.Корюківка (район «тиру»).

Пропозиції можна надавати в письмовому та електронному вигляді. Продовжити читання “До уваги жителів громади!”