28.08.2019

У минулому році стартувала масштабна реформа освіти, що полягає у створенні відкритої та цікавої сучасної школи. В ході впровадження реформи відбулося чимало змін в організації роботи навчальних закладів, зміни в їхніх програмах і напрямах. Про результати минулого року та пріоритетні напрямки розвитку освіти громади у прийдешньому навчальному році говорили на міській конференції 27 серпня. Продовжити читання “Про досвід і перспективи Нової української школи – на міській серпневій конференції педагогічних працівників”

Вшануємо спільно пам’ять співвітчизників

28.08.2019

Запрошуємо жителів міста 29 серпня до пам’ятного знаку «Воїнам-учасникам АТО – борцям за незалежність України», де відбудеться мітинг до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ця пам’ятна дата встановлена Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621.

Початок заходу о 9.00 год

Запрошуємо любителів волейболу на турнір!

28.08.2019

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради планує проведення турніру з пляжного волейболу, який буде присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Змагання відбудуться 15 вересня о 10.00 год. на центральному міському пляжі. Продовжити читання “Запрошуємо любителів волейболу на турнір!”