03.10.2019

Повідомляємо, що конкурс відбувся 2 жовтня 2019 року у сесійній залі Корюківської міської ради. За результатами розгляду конкурсних пропозицій суб’єктів оціночної діяльності щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки наступних земельних ділянок: Продовжити читання “Міська рада інформує про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель, земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, які підлягають продажу”

Корюківська ветеранська організація побувала на обласному святі для ветеранів

03.10.2019

З нагоди відзначення в Україні Дня ветеранів та Міжнародного дня людей похилого віку, 1 жовтня в Чернігові відбувся святковий захід, присвячений вшануванню вагомого внеску трудівників тилу у визволення України і перемогу над нацизмом, у відбудову Чернігівщини.

У рамках заходу ветеранський актив області отримував заслужені відзнаки і вітання від радника голови обласної ради Дмитра Никоненка та заступника голови обласної ветеранської організації Анатолія Скуратовича. Продовжити читання “Корюківська ветеранська організація побувала на обласному святі для ветеранів”