У продовження теми відзначення Різдва Христового відбулося засідання «круглого столу»

23.12.2019

Одразу дві яскраві події відбулися сьогодні в Корюківському історичному музеї. Після капітального ремонту відкрили третю залу, присвячену історії Корюківщини з 1914 до 1939 року. З оновленими експозиціями відвідувачів ознайомив науковий співробітник музею Андрій Науменко.

Після цього науковці, освітяни, учнівська молодь, краєзнавці, працівники культури, представники влади та ЗМІ обговорювали тему святкування Різдва Христового за «круглим столом». Доповідачі, а серед них – історики, представники релігії та громадськість, розкрили теми: присутності елементів у святкуванні Різдва як відгомону язичництва; наслідків радянського періоду при святкуванні Різдва; традицій і цінностей, пов’язаних з відзначенням Різдва Христового.

Містяни ділилися думками та спогадами про різдвяні святкування.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради