Депутати міської ради за роботою: відбулося засідання позачергової сесії та комісій

12.03.2020

Сьогодні відбулося засідання 34-ї позачергової сесії VII скликання міської ради, на якому депутати прийняли рішення про внесення змін до деяких рішень міської ради. Зокрема, на звернення ДП «Холминський спиртовий завод» внесли зміни до п.7 рішення 19 позачергової сесії міської ради VI скликання «Про затвердження проектно-технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок в постійне користування», в частині цільового призначення та площі земельної ділянки, розташованої по вул.Дудка, 46 м.Корюківка.

Після засідання сесії депутати продовжили роботу з обговорення проектів рішення 35-ї чергової сесії міської ради, яка запланована на 19 березня. Загалом спільною комісією було розглянуто 39 проектів рішень.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради